Hakkımızda

Viyonumuz

Seyahat etmek herkesin hakkıdır. Marina Turizm olarak seyahat etmek isteyen herkesin vize, uçak bileti, tercümanlık gibi tüm taleplerini tek bir adreste karşılayabilecek lider bir danışmanlık firması olmak.

Misyonumuz

Seyahat etmek isteyen tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara en kaliteli tatili en ekonomik yollarla yapabilmesine yardımcı olacak seyahat danışmanlığı hizmeti vermek.

Biz kimiz?

2005 yılında Marina Turizm markası olarak turizm sektörüne giriş yapan şirketimiz 10 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Güler yüzlü personel kadrosu ile misafirlerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Özellikle yurtdışına çıkmak isteyen misafirlerimizin vize işlemlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmeleri için 10 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile işbaşındayız. Seyahat danışmanlarımız dünyanın dört bir yanına 24 saat boyunca en uygun fiyatlarla uçabilmeniz için tüm hayayolu şirketlerini sizler için tarıyor. Seyahat etmek eğlencelidir, biz seyahatlerinizi daha eğlenceli hale getirmek için varız.

Marina Turizm farkını ve kalitesini yaşayabilmeniz için sizleri acentemize bekliyoruz.
Unutmayın çok okuyan değil çok gezen bilir!